COTYGODNIOWE KURSY PLASTYCZNE / DOROŚLI I DZIECI

Nasze pracownie to klimatyczne wnętrza z duszą i …ze skrzypiącymi drewnianymi drzwiami i podłogami. Tu sztuka przenika się z dizajnem, artystyczne z użytkowym, historia miejsca ze współczesnością. Tu zapach farb olejnych i drukarskich miesza się z zapachem kadzideł i świec. Przędzalnia sztuki to twórczy tygiel.  U nas jest czas na energetyczną pracę i czas na twórczy relaks i refleksję z muzyką w tle, z kubkiem aromatycznej herbaty w jednej ręce i książką o sztuce w drugiej. Z nami przekonacie się, że pasja tworzenia i radość z obcowania ze sztuka bywa zaraźliwa.

Zajęcia cotygodniowe odbywają się we wtorki, środy i soboty. Po zapoznaniu się z poniższymi informacjami, aby upewnić się, że zajęcia odbywają się w danym dniu przejdź do kalendarza warsztatów KLIKNIJ TUTAJ. Aby zapoznać się z warsztatami tematycznymi przejdź TUTAJ

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ OPISY I CENY POSZCZEGÓLNYCH KURSÓW COTYGODNIOWYCH
________________________________________________________________

WTORKI (godziny)
14.30-16.30  / Malarstwo dla Seniora
17.00-19.00  /  12+ Malarstwo Grafika Rysunek
18.00-20.00  /  18+ Malarstwo Grafika Rysunek

ŚRODY (godziny)
17.00-19.00  /  8-12 lat Malarstwo Rysunek
18.00-20.00  /  18+ Malarstwo Grafika Rysunek

SOBOTY (godziny)
10.00-11.00 /  5-7 lat Plastyka dla Malucha
11.30-13.30  / 8-12 lat Malarstwo Rysunek
11.30-13.30  / Malarstwo dla Seniora
14.00-16.00  /  12+ Malarstwo Grafika Rysunek
14.00-16.00 /  18+ Malarstwo Grafika Rysunek

 ________________________________________________________________

12+ Malarstwo Grafika Rysunek  /  WTORKI godz. 17.00-19.00  /  SOBOTY godz. 14.00-16.00
Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat. Czas trwania zajęć: 2 godz. / Grupa: do 6 osób / Poziom: od początkującego do średniozaawansowanego

Warsztaty odbywają się w kameralnych, kilkuosobowych grupach. Są to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają tajniki technik malarskich i uczą się, jak wykonać studium martwej natury, architektury i jak podjąć pracę nad portretem i studium postaci. Uczestnicy poznają też szlachetne techniki grafiki warsztatowej, takie jak sucha igła, linoryt, monotypia. Przeprowadzani są przez poszczególne etapy tworzenia- od koncepcji, szkicu i opracowania matryc, aż po wykonanie nakładu odbitek przy użyciu prasy graficznej walcowej i kostki introligatorskiej. Celem zajęć jest nauka poszczególnych graficznych rysunkowych i malarskich technik, a także nabywanie umiejętności łączenia ich ze sobą. Celem jest  poznanie zasad kompozycji, proporcji, uwrażliwienie na kolor, nauka samodzielnego przygotowania warsztatu twórczego. Prowadzące zawsze indywidualnie kierują potencjałem twórczym każdego z nastoletnich uczestników oraz dokonują rzetelnej korekty prac wykonanych podczas zajęć. Uzupełnieniem zajęć są plenery malarskie organizowane w okresie wiosenno-letnim, na które uczestnicy naszych cotygodniowych zajęć otrzymają zniżkę.
Koszt materiałów plastycznych wliczony jest w cenę zajęć. Uczestników prosimy o zakładanie wygodnych ubrań, które umożliwią swobodę działania.
ZAPISY  Mail: art.warsztaty@o2.pl / Telefon: 668 908 048 / 512 262 090

CENNIK (Ceny zawierają koszty materiałów)
1 ZAJĘCIA DWUGODZINNE  100 PLN
1 MIESIĄC (4 ZAJĘCIA DWUGODZINNE) 370 PLN  (do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
3 MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ DWUGODZINNYCH) 990 PLN (do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od dnia zakupu karnetu)

________________________________________________________________

18+ Malarstwo Grafika Rysunek  / WTORKI I ŚRODY godz. 18.00-20.00 / SOBOTY godz. 14.00-16.00
Kurs dla osób dorosłych. Czas trwania zajęć: 2 godz. / Grupa: do 8 osób / Poziom: od początkującego do średniozaawansowanego

Warsztaty odbywają się w kameralnych, kilkuosobowych grupach.  Są to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają tajniki technik malarskich i uczą się jak wykonać studium martwej natury, architektury i jak podjąć pracę nad portretem i studium postaci. Uczestnicy poznają też szlachetne techniki grafiki warsztatowej, takie jak sucha igła, linoryt, monotypia. Przeprowadzani są przez poszczególne etapy tworzenia- od koncepcji, szkicu i opracowania matryc, aż po wykonanie nakładu odbitek przy użyciu prasy graficznej walcowej i kostki introligatorskiej. Celem zajęć jest nauka poszczególnych graficznych rysunkowych i malarskich technik a także nabywanie umiejętności łączenia ich ze sobą. Celem jest  poznanie zasad kompozycji, proporcji, uwrażliwienie na kolor, nauka samodzielnego przygotowania warsztatu twórczego, w tym podobrazi. Prowadzące zawsze indywidualnie kierują potencjałem twórczym każdego z uczestników oraz dokonują rzetelnej korekty prac wykonanych podczas zajęć. Uzupełnieniem zajęć są plenery malarskie organizowane w okresie wiosenno-letnim, na które uczestnicy naszych cotygodniowych zajęć otrzymają zniżkę. Zajęcia adresowane są do osób początkujących i średniozaawansowanych. Osoby zaawansowane zapraszamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami.
Uczestników prosimy o zakładanie wygodnych ubrań, które umożliwią swobodę działania.
ZAPISY  Mail: art.warsztaty@o2.pl / Telefon: 668 908 048 / 512 262 090

CENNIK (Ceny zawierają koszty materiałów)
1 ZAJĘCIA  DWUGODZINNE 120 PLN
1 MIESIĄC (4 ZAJĘCIA DWUGODZINNE) 440 PLN  (do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
3 MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ DWUGODZINNYCH) 1280 PLN (do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
_________________________________________________________

8-12 lat Malarstwo Rysunek  /  ŚRODY godz. 17.00-19.00 / SOBOTY godz. 11.30-13.30
Czas trwania zajęć: 2 godz. / Grupa: do 6 osób / Poziom: od początkującego do średniozaawansowanego

Warsztaty odbywają się w kameralnych, kilkuosobowych grupach. Są to zajęcia praktyczne, łączące w sobie naukę warsztatu artystycznego z animacją i zabawą.   Mali artyści poznają tajniki technik malarskich i nauczą się, jak wykonać studium martwej natury, architektury i jak podjąć pracę nad portretem. Animacje wyświetlane z rzutnika i dźwięki odtwarzanej w tle muzyki, są dla uczestników wyjątkowym źródłem inspiracji i audiowizualną drogą do świata pełnego kolorów i magii.  Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady kompozycji, techniki określania proporcji, łączenia kolorów. Poznają szlachetne techniki grafiki warsztatowej, takie jak  linoryt i monotypia. Przeprowadzani zostaną przez poszczególne etapy tworzenia- od koncepcji, szkicu i opracowania matryc, aż po wykonanie nakładu odbitek przy użyciu prasy graficznej walcowej i kostki introligatorskiej. Zajęcia nie tylko pomogą małym twórcom w nauce artystycznego warsztatu, ale i poszerzą ich kreatywność i pobudzą wyobraźnię.
Uczestników prosimy o zakładanie wygodnych ubrań, które umożliwią swobodę działania.
ZAPISY  Mail: art.warsztaty@o2.pl / Telefon: 668 908 048 / 512 262 090

CENNIK (Ceny zawierają koszty materiałów)
1 ZAJĘCIA DWUGODZINNE 100 PLN
1 MIESIĄC (4 ZAJĘCIA DWUGODZINNE) 370 PLN  (do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
3 MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ DWUGODZINNYCH) 990 PLN (do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
_____________________________________________________________

5-7 lat Plastyka dla malucha  /  SOBOTY godz. 10.00-11.00
Czas trwania zajęć: 1 godz. / Grupa: do 10 osób 

Plastyczne harce dla maluchów to propozycja zajęć dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warsztaty odbywają się w kameralnych, kilkuosobowych grupach. Punktem wyjścia jest obejrzenie krótkometrażowej, wyświetlanej na ścianie animacji, która może stać się inspiracją do wykonywania prac malarskich, rysunkowych i ruchowych. A może by tak  rozbić tipi na środku drewnianej podłogi  i  przyozdobić je barwnymi malowidłami? Namalować obraz czekoladowym budyniem? Albo stworzyć ptasie maski i wypełnić pracownię mocą kolorów i siłą improwizowanego tańca? Na wszystko znajdziemy czas! Każde warsztaty inspirowane są innym tematem przewodnim. Ideą warsztatów jest połączenie świetnej zabawy z ćwiczeniem  motoryki, nauki koncentracji i koordynacji. Podczas naszych zajęć dzieci uwolnią swoją ekspresję, odkryją swoje twórcze możliwości, zrealizują pomysły, będą mogły cieszyć się tworzeniem rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. W warsztatach dzieci mogą brać udział z rodzicami.
Uczestników prosimy o zakładanie wygodnych ubrań, które umożliwią swobodę działania.
ZAPISY  Mail: art.warsztaty@o2.pl / Telefon: 668 908 048 / 512 262 090

CENNIK (Ceny zawierają koszty materiałów)
1 ZAJĘCIA GODZINNE 45 PLN
1 MIESIĄC (4 ZAJĘCIA GODZINNE) 160 PLN / (do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
3 MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ GODZINNYCH) 420 PLN (do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
________________________________________________________________

Malarstwo dla seniora  /  WTORKI 14.30-16.30 / SOBOTY godz. 11.30-13.30
Czas trwania zajęć: 2 godz. / Grupa: do 8 osób / Poziom: od początkującego do średniozaawansowanego
Malarskie popołudnia z muzyką i aromatyczną herbatką w tle dla osób w wieku powyżej 60 roku życia. Zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy poznają tajniki technik malarskich i rysunkowych są rozluźniającą formą relaksu, idealną dla miłośników twórczych działań. Uczestnicy pod opieką osoby prowadzącej wykonają m.in. studium martwej natury, postaci, pejzażu inspirowanego twórczością wielkich mistrzów malarstwa. Będą mieli okazję zmierzyć się z malarstwem na podkładach, takich jak płócienne podobrazie i drewno. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach do 7 osób, dzięki czemu możemy zapewnić uczestnikom indywidualne podejście i komfort podczas zajęć. Malarskie popołudniowe zajęcia będą odpowiednie dla osób początkujących oraz dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności plastyczne. Uzupełnieniem zajęć są plenery malarskie organizowane w okresie wiosenno-letnim, na które uczestnicy naszych cotygodniowych zajęć otrzymają zniżkę.
Uczestników prosimy o zakładanie wygodnych ubrań, które umożliwią swobodę działania.
ZAPISY  Mail: art.warsztaty@o2.pl / Telefon: 668 908 048 / 512 262 090

CENNIK (Ceny zawierają koszty materiałów)
1 ZAJĘCIA DWUGODZINNE  100 PLN
1 MIESIĄC (4 ZAJĘCIA DWUGODZINNE) 370 PLN  (do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
3 MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ DWUGODZINNYCH) 990 PLN (do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od dnia zakupu karnetu)

 ________________________________________________________________

PLASTYCZNE KURSY W TRYBIE INDYWIDUALNYM DLA DOROSŁYCH I DZIECI / JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY KLIKNIJ TUTAJ