INDYWIDUALNE KURSY PLASTYCZNE / DOROŚLI I DZIECI

Nasze pracownie to klimatyczne wnętrza z duszą i …ze skrzypiącymi drewnianymi drzwiami i podłogami. Tu sztuka przenika się z dizajnem, artystyczne z użytkowym, historia miejsca ze współczesnością. Tu zapach farb olejnych i drukarskich miesza się z zapachem kadzideł i świec. Przędzalnia sztuki to twórczy tygiel.  U nas jest czas na energetyczną pracę i czas na twórczy relaks i refleksję z muzyką w tle, z kubkiem aromatycznej herbaty w jednej ręce i książką o sztuce w drugiej. Z nami przekonacie się, że pasja tworzenia i radość z obcowania ze sztuka bywa zaraźliwa.

PLASTYCZNE KURSY W TRYBIE INDYWIDUALNYM / JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Kursy indywidualne dla dorosłych i młodzieży. Czas trwania zajęć: uzgadniany indywidualnie / 7 dni w tygodniu w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych / Poziom: od początkującego do zaawansowanego.
Zajęcia praktyczne, podczas których nastawiamy się na rozwijanie indywidualnych umiejętności uczestnika, według jego wskazówek i potrzeb. Nauka dotyczyć może: warsztatu malarskiego, graficznego, rysunkowego oraz łączenia powyższych technik z wykorzystaniem technik fotografii cyfrowej i grafiki komputerowej. Na naszych zajęciach osoby początkujące zaczynają od  poznania podstaw, takich jak zasady kompozycji, proporcji, nauki samodzielnego przygotowania warsztatu twórczego, w tym podobrazi. Prowadzące zawsze indywidualnie kierują potencjałem twórczym każdego z uczestników oraz dokonuje rzetelnej korekty prac wykonanych podczas zajęć. Uzupełnieniem zajęć są plenery malarskie organizowane w okresie wiosenno-letnim, na które uczestnicy naszych cotygodniowych zajęć otrzymają zniżkę. Uczestników prosimy o zakładanie wygodnych ubrań, które umożliwią swobodę działania.
ZAPISY  Mail: art.warsztaty@o2.pl / Telefon: 668 908 048 / 512 262 090

CENNIK (Ceny zawierają koszty materiałów)
1 ZAJĘCIA  DWUGODZINNE 170 PLN
1 MIESIĄC (4 ZAJĘCIA DWUGODZINNE) 730 PLN  (do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu karnetu)
3 MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ DWUGODZINNYCH) 1 990 PLN (do wykorzystania w ciągu 4 miesięcy od dnia zakupu karnetu)