Warsztaty indywidualne

Tutaj znajdziesz informacje o stałej ofercie warsztatów w plenerze lub pracowniach na Księżym Młynie w Łodzi, jak również o jednorazowych warsztatach tematycznych. Jeśli zainteresuje Cię któryś z warsztatów, a jest Ci do nas nie po drodze :), my przyjedziemy do Ciebie. Istnieje możliwość zorganizowania dowolnego warsztatu w szkołach, domach kultury, podczas eventów rodzinnych i firmowych. Skontaktuj się z nami, to wspólnie ustalimy szczegóły i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.  

 

ARTWARSZTATY  Z PRZĘDZALNIĄ SZTUKI – MUZYKA, FOTOGRAFIA, PLASTYKA // BABSKIE LATO W OGRODZIE // LATO W PRACOWNI – PORĄBANE MEBLE – WARSZTATY RENOWACJI ARTYSTYCZNEJ // EKSPERYMENTY ZE SZTUKĄ – KURS MALARSTWA GRAFIKI I RYSUNKU // KURS IMPROWIZACJI INSTRUMENTALNEJ I MEDYTACJI W MUZYCE // FOTOWARSZTATY ODKRYWANIA NIEZWYKŁOŚCI W CODZIENNOŚCI // WARSZTATY DŹWIĘKOWE // SZTUKA IMPREZOWANIA – KREATYWNE WIECZORY PANIEŃSKIE

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

 

Lato to idealny czas, żeby zrobić coś przyjemnego dla siebie. Czas najwyższy, aby odkryć i poczuć w sobie artystyczną duszę, nawet jeśli nigdy wcześniej nie zajmowałaś/-eś się sztuką. Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania z różnymi technikami artystycznymi, które wykorzystamy do uwalniania emocji i naturalnej wewnętrznej ekspresji. Wspólnie odkryjemy świat kolorów, bogactwo faktur, grę światła i cienia.

> BABSKIE LATO W OGRODZIE – EKSPERYMENTY ZE SZTUKĄ

Czas: soboty, 12:00 – 19:00 z przerwą na posiłek *
Miejsce: Ogród u Moniki, Łódź Mileszki

19.06.2021 / 1 grupa 5-10 osób

Skusicie się na JOGA PAINTING – wspólne malowanie w przepięknym zielonym ogrodzie jogicznych asan na wielkoformatowym podłożu? A może budowanie EKOMANDALI rzeźby w formie instalacji przestrzennej z materiałów powszechnie uważanych za śmieci? Klasyczne techniki poszerzymy m. in. o kolaż, asamblaż, land art, malarstwo gestu, tworzenie obiektów artystycznych oraz działania w przestrzeni.

03.07.2021 / 2 grupa 5-10 osób

Zapraszamy na warsztaty SZUKANIE SIEBIE – tworzenie efemerycznych obrazów – obiektów z materiałów naturalnych? A może macie ochotę zgłębić tajniki LINORYTU – tradycyjnej techniki w nietypowym wydaniu ze wspólną pracą nad odbitkami na dużoformatowym tle w formie instalacji przestrzennej. Klasyczne techniki poszerzymy m. in. o kolaż, asamblaż, land art, malarstwo gestu, tworzenie obiektów artystycznych oraz działania w przestrzeni.

Podczas pracy z każdą z grup skupimy się na bogactwie materii i zbadamy granice artystycznego tworzywa, które, poprzez Wasze aktywne działanie, niejednokrotnie zaskoczy Was i w nieoczekiwany sposób nabierze innego, nowego znaczenia i artystycznego wyrazu. W przerwie wspólne przygotowanie wegetariańskiego pysznego posiłku, a na koniec… ognisko.
Przekonacie się, że obcowanie ze sztuką to niekończąca się fascynująca przygoda! Gotowe na artystyczne eksperymenty w atmosferze relaksu na zielonej trawce?

Prowadzenie: Monika Gałaj, Ewa Żochowska
Cena jednodniowego warsztatu: 520 zł (1 x 7 h)
W cenę każdego warsztatu wliczone są materiały plastyczne oraz posiłek

> LATO W PRACOWNI: PORĄBANE MEBLE – WARSZTATY ARTYSTYCZNEJ RENOWACJI

12.06.2021 / 1 grupa 5-10 osób (międzypokoleniowe)
10.07.2021 / 2 grupa 5-10 osób (międzypokoleniowe)

Czas: soboty, 12:00 – 19:00 z godzinną przerwą kawową *
Miejsce: Pracownia Kreatoora, Księży Młyn, ul. Przędzalniana 63 lok. 6

Nie bójmy się eksperymentować! Obraz równie dobrze można stworzyć na…krześle, zniszczonej czasem szafce czy drewnianym taborecie znalezionym na babcinym strychu i zamienić je w małe dzieło sztuki przy zachowaniu pełnej funkcji użytkowej. Czy pozornie bezużyteczny mebel może stać się ozdobą domu, a jednocześnie w pełni funkcjonalnym siedziskiem? Czy renowacja drewnianych mebli to naprawdę tak skomplikowany proces, który wymaga użycia profesjonalnych narzędzi i skomplikowanych technik? Dlaczego warto naprawiać stare rzeczy?
Warsztaty uruchamiające drzemiące w ludziach pokłady kreatywności i pozytywnej energii. Dla tych, którzy nie boją się twórczych wyzwań. Dla tych, którzy lubią współpracę przy szlifowaniu, szpachlowaniu, naprawianiu, malowaniu, wyklejaniu, okręcaniu, wycinaniu. Dla tych, którzy marzyli o własnoręcznie odnowionym i pomalowanym w unikatowy autorski wzór krześle, ale nie wiedzieli jak się do tego zabrać. Prowadzące warsztaty artystki posiadają doświadczenie konserwatorskie i posłużą fachową poradą i pomocą w projektowaniu wzorów i doborze barw oraz tworzeniu ornamentów pozłotniczych.
>>>
PORĄBANE MEBLE to marka stworzona przez Kalisz i Żochowską. Artystki wyszukują stare, zniszczone, zapomniane drewniane meble i przywracają im dawny blask. Meble poddawane są starannej renowacji, a następnie przechodzą całkowitą metamorfozę, zyskując nową współczesną formę. Wszystkie są ręcznie malowane.
Do każdego mebla powstaje indywidualny projekt wzoru utrzymany w stylistyce geometrycznej abstrakcji w żywych kontrastowych, psychodelicznych kolorach. To meble z duszą i historią, które przeszły w nowy wymiar istnienia. Przykuwają uwagę pulsującą energią wielobarwnych pasków, kwadratów i trójkątów ujętych w żelazne ramy
wyszukanych geometrycznych kompozycji. PORĄBANE MEBLE występują w pojedynczych egzemplarzach z uwagi na ich pochodzenie oraz unikatowość każdego wzoru i układu kolorów.

Prowadzenie: Monika Gałaj i Ewa Żochowska
Cena całodziennego warsztatu: 480 zł (1 x 6 h). Jeśli chcecie pracować przy jednym krześle w 2 osoby, to druga osoba płaci za kurs 50% ceny (240 zł). Kawa, herbata, przekąski w cenie. W cenę kursu wliczone są wszystkie niezbędne materiały oraz drewniane krzesła. Zapewniamy potrzebne narzędzia. Krzesła przechodzą na własność uczestników i uczestniczek.

*Pojawią się kolejne letnie terminy.  Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnie terminu dla grup zorganizowanych.

> > > INFORMACJE I ZAPISY: Ewa Żochowska, 512 262 090, art.warsztaty@o2.pl
Zapisy wyłącznie mailowo. Prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika/uczestniczki, nazwy warsztatu i daty oraz o załączenie do wiadomości dowodu wpłaty na konto Fundacji Przędzalnia Sztuki. Płatności wyłącznie przelewem. (Prosimy o podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska uczestnika/uczestniczki).

Nr rachunku bankowego: 54 2530 0008 2059 1055 3969 0001.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
ORGANIZATOR I AUTOR: Fundacja Przędzalnia Sztuki
Ewa Żochowska / 512 262 090 // Natalia Kalisz-Patelak / 668 908 048
e-mail: art.warsztaty@o2.pl
PROJEKT GRAFICZNY BANERA: Przędzalnia Sztuki
WSPÓŁAUTORKA KONCEPCJI WARSZTATÓW: Monika Gałaj

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

ARTWARSZTATY  Z PRZĘDZALNIĄ SZTUKI – MUZYKA, FOTOGRAFIA, PLASTYKA

Czy wciągnięci w rytm miejskiej dżungli mamy czas na kontemplację sztuki, przyrody i świata wokół nas?  Czy mamy czas dla siebie? Czy nie gubimy się nieco w otaczającej nas rzeczywistości, która zmienia się zbyt szybko? Czy nie tracimy czegoś ważnego przytłoczeni nadmierną ilością bodźców? Przyjdźcie do nas na Księży Młyn, gdzie czas płynie inaczej, a spojrzenie na rzeczywistość okiem artysty sprawia, że staje się ona fascynująca i bardziej przyjazna. Zabierzcie ze sobą dzieci, przyjaciół, sąsiadów, będziemy wspólnie malować, rysować, fotografować, poszukiwać dźwięków miasta i improwizować muzycznie w medytacji.

W klimatycznych wnętrzach pracowni na Księżym Młynie sztuka przenika się z dizajnem, artystyczne z użytkowym, historia miejsca ze współczesnością. Tu zapach farb olejnych i drukarskich miesza się z zapachem kawy i herbaty. Przędzalnia Sztuki to istny twórczy tygiel! Miłośnicy Księżego Młyna z jego industrialną architekturą,  fabrykanckimi pałacami, malowniczymi parkami i famułami z czerwonej cegły z pewnością odnajdą u nas klimat starej Łodzi. Część zajęć odbywać się będzie w urokliwych plenerach miejskich i zabytkowym parku Źródliska wśród starych dębów.

Zapewniamy Wam szlifowanie plastycznych, fotograficznych i muzyczno – dźwiękowych umiejętności i artystyczną integrację w niekonwencjonalnej formie i miłej, bezpośredniej atmosferze.  U nas jest czas na energetyczną pracę i czas na twórczy relaks, czas na ożywione dyskusje i czas na refleksję z muzyką w tle, z kubkiem aromatycznej herbaty w jednej ręce i książką o sztuce w drugiej. Z nami przekonacie się, że pasja tworzenia i radość z obcowania ze  sztuką bywa zaraźliwa. W czasach chaosu, niepewności, przewartościowania wszystkich wartości i rosnącej nieufności względem drugiego człowieka wracamy do pierwotnej funkcji sztuki – katharsis. Zaangażowanie w twórcze działania w kameralnych grupach pozwala oczyścić się wewnętrznie i uwolnić skumulowane negatywne emocje oraz odnaleźć spełnienie poprzez wspólnotowość, wzajemny szacunek i doznania estetyczne. Tak pojmowana sztuka otwiera nas na drugiego człowieka i jest fascynującą drogą do poznania samego siebie. Staje się środkiem komunikacji i międzyludzkiego dialogu, uwalniania emocji i redukcji wewnętrznych napięć.

Zapraszamy wszystkich chętnych do doskonalenia swoich artystycznych umiejętności. Z pewnością każdy znajdzie w naszej ofercie coś wyjątkowego dla siebie. Aby zapewnić Wam komfort pracy, bezpieczeństwo i indywidualne podejście, pracujemy w małych 3 – 5-osobowych grupach, które zróżnicowane są wiekowo lub pod kątem stopnia zaawansowania. Zapraszamy dzieci i młodzież do rozwijania swoich pasji i twórczej aktywności w gronie rówieśników pod okiem łódzkich artystek i artystów doświadczonych w animacji kulturalnej, zapraszamy dorosłych do spełniania swoich marzeń, bo to jest ten czas, by w końcu zrobić coś ważnego dla siebie!

> > > PROGRAM:

> KURS IMPROWIZACJI INSTRUMENTALNEJ I MEDYTACJI W MUZYCE

Dla grających na wszystkich instrumentach

Grupa międzypokoleniowa (dzieci, młodzież, dorośli) 3-5 osób

Czas: poniedziałki, 17:00 – 18:30

Warsztaty cykliczne – kurs obejmuje 4 części po 4 zajęcia każda (łącznie 16 cotygodniowych spotkań)*

Prowadzenie:  Adam Lewartowski

Komplementarna praktyka dla początkujących improwizatorów, znających już podstawy gry na swoim instrumencie. W trakcie kursu nauczycie  się abecadła swobodnej wypowiedzi artystycznej, poznacie proste gesty muzyczne, jak i bardziej złożone struktury narracyjne. Aspektem wzmacniającym i poszerzającym naukę improwizacji będzie medytacja w muzyce  realizowana poprzez wprowadzenie do podstawowych znanych od tysiącleci praktyk medytacji  prowadzonych w duchu świeckim. Niekonwencjonalne połączenie świata improwizacji instrumentalnej i muzycznej medytacji ma na celu pogłębianie integracji osobowości twórczej każdego i każdej z Was oraz estetyzację indywidualnej ekspresji dźwiękowej.

*Cena kursu: 480 zł (4×1,5 h) za 1część / 1 920 zł (16×1,5 h) za 4 części. Istnieje możliwość wpłat na raty za każdą część osobno.

** Przynosicie własne instrumenty

> FOTOWARSZTATY ODKRYWANIA NIEZWYKŁOŚCI W CODZIENNOŚCI

Dla początkujących: 2 grupy 3-5 osób (dzieci 9-12 lat, młodzież 13-18 lat)

Dla zawansowanych: 1 grupa 3-5 osób (dorośli)

Czas: poniedziałki, 15:00 – 16:30 (dzieci) / wtorki, 15:00 – 16:30 (młodzież) / czwartki, 16:30 – 18:00 (dorośli)

Warsztaty cykliczne – kurs obejmuje 3 cotygodniowe zajęcia *

Prowadzenie: Tomasz Ogrodowczyk

Doświadczanie rzeczywistości poprzez medium fotografii połączone z nauką uważnej obserwacji siebie i otaczającego świata. Praktyczna nauka podstaw warsztatu fotograficznego poprzez badanie i rejestrowanie za pomocą obiektywu relacji miedzy człowiekiem a przestrzenią i między światłem a cieniem. Poznanie i twórcze wykorzystanie możliwości technicznych zarówno najprostszych aparatów w telefonach komórkowych, jak również fachowa pomoc w odnalezieniu się w gąszczu zaawansowanych funkcji profesjonalnej lustrzanki cyfrowej. Krok po kroku uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi zagadnieniami technicznymi i ich wpływem na efekt końcowy procesu powstawania zdjęcia. Dowiedzą się i przetestują osobiście jak „widzi” obiektyw i nauczą się jak świadomie budować obraz końcowy poprzez odpowiednie ustawienia parametrów aparatu oraz edycję zdjęcia już po jego wykonaniu. Tematyka warsztatów  realizowanych głównie w urokliwych plenerach Księżego Młyna obejmuje fotografię portretową i krajobraz miejski.

Do grupy dla zawansowanych  zapraszamy osoby, które opanowały podstawy sztuki fotografowania i chcą poszerzyć zakres swoich umiejętności, nie tylko w aspekcie technicznym, ale również w obszarze percepcji i filozofii obrazu.

*Cena kursu: 360 zł (3x 1,5 h). W zależności od potrzeb uczestników istnieje możliwość zwiększenia liczby zajęć.

**Przynosicie własne aparaty cyfrowe, na początek wystarczy aparat w smartfonie. Służymy poradą, jeśli planujecie zakup sprzętu.

> WARSZTATY DŹWIĘKOWE

2 grupy 3-5 osób (dzieci i młodzież 9-14 lat, młodzież 15-18 lat i dorośli)

Czas: wtorki, 17:00 – 18:30 (dzieci i młodzież) / czwartki, 18:30 – 20:00 (młodzież 15+ i dorośli)

Warsztaty cykliczne – kurs obejmuje 3 cotygodniowe zajęcia *

Prowadzenie: Tomasz Ogrodowczyk

Kreatywne poszerzanie percepcji słuchowej poprzez aktywne słuchanie i wychwytywanie dźwięków z otoczenia oraz rejestrowanie ich w celu tworzenia autorskich kompozycji dźwiękowych. W pierwszej części warsztatów podczas spacerów dźwiękowych po Księżym Młynie skupimy się na intuicyjnym poznawaniu audiosfery czyli przestrzeni dźwiękowej otaczającego nas środowiska poprzez reagowanie na dochodzące do nas odgłosy, a następnie świadome ich rejestrowanie za pomocą profesjonalnego recordera lub dyktafonów w Waszych telefonach. Uważne i emocjonalnie zaangażowane słuchanie, zwłaszcza wspomagane przez słuchawki i rejestrator, pozwoli na dogłębną obserwację poszczególnych dźwięków i ich analizę w szerokim spektrum tła. W drugiej części cyklu warsztatów stworzycie unikatowe autorskie pocztówki dźwiękowe i własne mikroaudycje korzystając z zebranych nagrań terenowych. Na naszych warsztatach odkryjecie fascynujący świat audiosfery i usłyszycie świat na nowo! Od tej pory już każdego dnia będziecie się wsłuchiwać w muzykę miasta J

*Cena kursu: 360 zł (3x 1,5 h). W zależności od potrzeb uczestników istnieje możliwość zwiększenia liczby zajęć.

**Potrzebne będą telefony z funkcją nagrywania dźwięków.

> EKSPERYMENTY ZE SZTUKĄ – KURS MALARSTWA GRAFIKI I RYSUNKU

4 grupy 3-5 osób (dzieci 9-12 lat, młodzież 13-18 lat, dorośli)

Czas: poniedziałki, 18:00 – 19:30 (dorośli) / środy, 15:30 – 16:30 (dzieci), 17:00 – 18:30 (młodzież) / czwartki, 18:00 – 19:30 (młodzież – egzaminy)

Prowadzenie: Monika Gałaj, Ewa Żochowska

Rozwijanie wyobraźni i kreatywności w obszarze sztuk wizualnych w formie działań interdyscyplinarnych łączących ze sobą różne dziedziny sztuki. Będziemy wspólnie eksperymentować i rozwijać Waszą wrażliwość w obszarze malarstwa, rysunku, grafiki, poznając rożne style artystyczne. Zgłębicie tajniki koloru, kształtu, faktury i kompozycji. Klasyczne techniki poszerzymy m. in. o kolaż, asamblaż, land art, malarstwo gestu,  tworzenie obiektów artystycznych oraz działania w przestrzeni. Skupiając się na bogactwie materii, zbadamy granice artystycznego tworzywa, które, poprzez Wasze aktywne działanie, niejednokrotnie zaskoczy Was i w nieoczekiwany sposób nabierze innego, nowego znaczenia i artystycznego wyrazu. Przekonacie się, że obcowanie ze sztuką to niekończąca się fascynująca przygoda!

Drugi blok warsztatów skierowany jest dla osób chcących nabrać konkretnych umiejętności i przygotować się do egzaminów do szkół artystycznych (liceum plastycznego i ASP). Większy nacisk położymy tu na techniki malarskie i rysunkowe. Zajmiemy się zagadnieniami linii, płaszczyzny, barwy, kształtu, faktury, kompozycji.  Poznamy tajniki konstruowania znaku plastycznego i odwzorowywania tego, co widzialne na język plastyczny. Poszerzaniem percepcji wizualnej zajmiemy się zarówno od strony teoretycznej, w oparciu o wybrane zagadnienia z historii i teorii sztuki, jak i praktycznego szlifowania warsztatu twórcy. Wprawne i uważne oko ćwiczyć będziemy tworząc obrazy i rysunki martwych natur i postaci, ale nie tylko…

*Cena1 warsztatu: 160 zł (1x 1,5 h). Kurs ma formułę otwartą. Uczestnicy decydują, w jakiej liczbie zajęć będą uczestniczyć.

**W cenę każdego warsztatu wliczone są materiały plastyczne

> PORĄBANE MEBLE – WARSZTATY ARTYSTYCZNEJ RENOWACJI

1 grupa 5 osób (międzypokoleniowe)

Czas: soboty, 12:00 – 15:00 

Warsztaty cykliczne – kurs obejmuje 2 cotygodniowe zajęcia

Prowadzenie: Monika Gałaj i Ewa Żochowska

W cenę kursu wliczone są wszystkie niezbędne materiały oraz drewniane krzesła. Zapewniamy potrzebne narzędzia. Krzesła przechodzą na własność uczestników i uczestniczek kursu *

Nie bójmy się eksperymentować! Obraz równie dobrze można stworzyć na…krześle, zniszczonej czasem szafce czy drewnianym taborecie znalezionym na babcinym strychu i zamienić je w małe dzieło sztuki przy zachowaniu pełnej funkcji użytkowej. Czy pozornie bezużyteczny mebel może stać się ozdobą domu, a jednocześnie w pełni funkcjonalnym siedziskiem? Czy renowacja drewnianych mebli  to naprawdę tak skomplikowany proces, który wymaga użycia profesjonalnych narzędzi i skomplikowanych technik?  Dlaczego warto naprawiać stare rzeczy?

Warsztaty uruchamiające drzemiące w ludziach pokłady kreatywności i pozytywnej energii.  Dla tych, którzy nie boją się twórczych wyzwań.  Dla tych, którzy lubią współpracę przy szlifowaniu, szpachlowaniu, naprawianiu, malowaniu, wyklejaniu, okręcaniu, wycinaniu. Dla tych, którzy marzyli o własnoręcznie odnowionym i pomalowanym w unikatowy autorski wzór krześle, ale nie wiedzieli jak się do tego zabrać. Prowadzące warsztaty artystki posiadają doświadczenie konserwatorskie i posłużą fachową poradą i pomocą w projektowaniu wzorów i doborze barw oraz tworzeniu ornamentów pozłotniczych.

> > >
PORĄBANE MEBLE to marka stworzona przez Kalisz i Żochowską. Artystki wyszukują stare, zniszczone, zapomniane drewniane meble i przywracają im dawny blask. Meble poddawane są starannej renowacji, a następnie przechodzą całkowitą metamorfozę, zyskując nową współczesną formę. Wszystkie są ręcznie malowane.

Do każdego mebla powstaje indywidualny projekt wzoru utrzymany w stylistyce geometrycznej abstrakcji w żywych kontrastowych, psychodelicznych kolorach. To meble z duszą i historią, które przeszły w nowy wymiar istnienia. Przykuwają uwagę pulsującą energią wielobarwnych pasków, kwadratów i trójkątów ujętych w żelazne ramy wyszukanych geometrycznych kompozycji. PORĄBANE MEBLE występują w pojedynczych egzemplarzach z uwagi na ich pochodzenie oraz unikatowość każdego wzoru i układu kolorów.

*Cena kursu: 480 zł (2 x 3 h). Jeśli chcecie pracować przy jednym krześle w 2 osoby, to druga osoba płaci za kurs 50% ceny (240 zł).

 

> > INFORMACJE I ZAPISY: Ewa Żochowska, 512 262 090, art.warsztaty@o2.pl

Zapisy wyłącznie mailowo. Prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika/uczestniczki, nazwy warsztatu i grupy, liczby warsztatów oraz o załączenie do wiadomości dowodu wpłaty na konto Fundacji Przędzalnia Sztuki. Płatności wyłącznie przelewem. (Prosimy o podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska uczestnika/uczestniczki).

Nr rachunku bankowego: 54 2530 0008 2059 1055 3969 0001

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

ORGANIZATOR: Fundacja Przędzalnia Sztuki
Ewa Żochowska / 512 262 090 // Natalia Kalisz-Patelak / 668 908 048
e-mail: art.warsztaty@o2.pl

PROJEKT GRAFICZNY: Przędzalnia Sztuki / FOTO: Tomek Ogrodowczyk

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

SZTUKA IMPREZOWANIA / KREATYWNE WIECZORY PANIEŃSKIE

Wieczór panieński w urokliwej pracowni artystycznej na Księżym Młynem ze sztuką w tle to niebanalny pomysł na początek nocnego szaleństwa w babskim gronie.  Malarski  surrealistyczny portret grupowy czy Porąbana Kiecka Panny Młodej?  Wspólna fotosesja w nostalgicznym klimacie retro czy w  monochromatycznej stylizacji  minimal punk? Graficzny collage z życzeniami czy ekstatyczne, intuicyjne malowanie ciałem na dużoformatowym podłożu? Mandale i wianki z naturalnych ziół  czy krzykliwe fascynatory ze sztucznych kwiatów i piór?  To zależy tylko od Was, bo ten wieczór należy tylko do Was. My gwarantujemy wrażenia artystyczne na najwyższym poziomie!

 Ofertę dostosowujemy do Waszych indywidualnych potrzeb, jeśli chodzi o czas trwania i rodzaj warsztatów. Zapraszamy do kontaktu, aby uzgodnić szczegóły. Cena ustalana indywidualnie.

> > > INFORMACJE I ZAPISY: Ewa Żochowska, 512 262 090, art.warsztaty@o2.pl