WARSZTATY DLA FIRM

Najlepsze warsztaty dla dorosłych w mieście! Wymarzone i profesjonalnie zorganizowane warsztaty artystyczne, warsztaty integracyjne i kreatywne spacery. Z Przędzalnią Sztuki obudzisz w sobie artystyczną duszę i miło spędzisz czas!

WARSZTATY GRAFICZNE W TECHNICE LINORYTU

Warsztaty artystyczne dla dorosłych w klimatycznej pracowni na Księżym Młynie, które pozwolą uczestnikom przenieść się ze świata nowoczesnych technologii do manualnej przeszłości. Uczestnicy poznają dawne techniki graficzne, dowiedzą się jak krok po kroku wygląda proces tworzenia oraz samodzielnie wykonają matryce i serię odbitek na profesjonalnym papierze graficznym. Odbitki zainspirowane motywami związanymi z historią Łodzi – miasta fabryk oraz losami rodziny przemysłowca Karola Scheiblera wykonane będą własnoręcznie przez uczestników na profesjonalnej wielkoformatowej prasie graficznej walcowej. Warsztaty wieńczy spacer szlakiem najważniejszych zabytków po dawnym imperium fabryczno-mieszkalnym Karola Scheiblera. Warsztaty graficzne mogą być również zorganizowane w siedzibie klienta. 

WARSZTATY MALOWANIA ŚWIATŁEM I NOCNY SPACER PO KSIĘŻYM MŁYNIE

Miłośnikom i miłośniczkom niekonwencjonalnego zwiedzania historycznych przestrzeni polecamy nocny spacer po Księżym Młynie połączony z warsztatami malowania światłem.

„KRYPTONIM FABRYKANT”

spacer kreatywny w klimacie łódzkim „z przymrużeniem oka” połączony z serią fotosesji inspirowanych historią miejsca i związanymi z nimi postaciami: fabrykanta Karola Scheiblera zwanego „Królem Bawełny” i jego żony Anny, robotnic pracujących w fabryce i …kotów. 

 

 

Zapewniamy artystyczną integrację w niekonwencjonalnej formie i miłej, bezpośredniej atmosferze. Zaangażowanie w twórcze działania pozwala uwolnić  emocje i odnaleźć spełnienie poprzez doznania estetyczne, a przede wszystkim dobrze się bawić. Do zobaczenia na księżym Młynie!

 

 

Zlecenia realizujemy zarówno w siedzibach klientów, jak i naszych pracowniach artystycznych na Księżym Młynie w Łodzi. W klimatycznych wnętrzach sztuka przenika się z dizajnem, artystyczne z użytkowym, historia miejsca ze współczesnością, a zapach farb z aromatem kawy. Z jednej strony sztuka nowoczesna, z drugiej klimat starej przemysłowej Łodzi z XIX wieku i magiczny Księży Młyn z jego industrialną architekturą, fabrykanckimi pałacami, malowniczymi parkami i dawnymi domami robotniczymi z czerwonej cegły (famułami), w których na nowo tętni życie.

Oferta oparta na zasadach team buildingu oraz integracji poprzez sztukę skierowana jest do firm i korporacji, grup zorganizowanych, jak również klientów indywidualnych. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę. Tworzymy autorskie programy warsztatów i eventów artystyczno – integracyjnych dostosowane ściśle do potrzeb naszych klientów.

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH :

Spacer kreatywny „Kryptonim Fabrykant”

Warsztaty linorytu inspirowane historią miejsca i spacer po Księżym Młynie

Nocny spacer po Księżym Młynie i warsztaty malowania światłem

REanimacja obrazów / ścianki fotograficzne

Warsztaty tematyczne / okolicznościowe / świąteczne

Warsztaty malarskie „Yoga painting” i „Porąbane Meble”

Warsztaty upcyklingowe w duchu zero waste

Warsztaty bębniarskie i malowanie do muzyki na żywo

Natalia i Ewa z Przędzalni Sztuki