STACJA KSIĘŻY MŁYN- TARG STAROCI RĘKODZIEŁA I SZTUKI UŻYTKOWEJ

Z uwagi na sytuację związaną z epidemią wirusa COVID-19 Fundacja Przędzalnia Sztuki zmuszona jest odwołać kolejne edycje wydarzenia: STACJA KSIĘŻY MŁYN – TARG STAROCI, RĘKODZIEŁA I SZTUKI UŻYTKOWEJ, które miały odbyć się do końca roku 2020.

ZBIERAMY SIŁY NA PRZYSZŁOŚĆ… JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WAS DO UDZIAŁU W TARGACH, KTÓRE PLANUJEMY NA ROK 2021.

SZCZEGÓŁY ZNAJDZIECIE WKRÓTCE NA NASZYM PROFILU FB I NA STRONIE. DO ZOBACZENIA 🙂

>>> POBIERZ REGULAMIN I KARTĘ ZGŁOSZENIA WYSTAWCY

>>> INFO DLA WYSTAWCÓW W TEKŚCIE PONIŻEJ

MIEJSCE >>>

TARG VI
Teren rekreacyjny osiedla Księży Młyn w Łodzi przy tzw. Kocim Szlaku (wejście od ul. Księży Młyn lub od ul. Fabrycznej przy Parku Źródliska 1 lub od ul. Przędzalnianej 49 i 51 przy szlabanie)

TARG VII VIII
TEXTORIAL PARK obok Kociego Szlaku / wejście od ul. Fabrycznej 17

*** w razie deszczowej pogody TARG VI przenosimy do sąsiadującego z Kocim Szlakiem Textorial Park // wejście od ul. Fabrycznej 17

Udział Wystawców jest PŁATNY 35 zł od stoiska za każdą edycję. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (szczegóły poniżej i w regulaminie dostępnym na stronie www.przedzalniasztuki.pl/stacja-ksiezy-mlyn ).

Wstęp dla kupujących i zwiedzających jest BEZPŁATNY na wszystkie edycje wydarzenia.

Płyty winylowe, stare albumy i książki, monety, niewielkie meble, szklane bibeloty, odzież i biżuteria vintage, wszelkie starocie typu „przydasię”, fajansowe jelonki, szmaciane misie, porcelanowe lalki, sztuka użytkowa, rękodzieło-wszelkiego typu handmade od eko biżuterii po makramy i ręcznie dziergane swetry. Wszystko to i jeszcze więcej będzie można zaprezentować, obejrzeć i zakupić podczas targów na Stacji Księży Młyn. Zapraszamy miłośników staroci, rzeczy dawnych i dawniejszych. Znajdzie się także coś dla miłośników dobrych smaków i zwiedzania. Jednym zdaniem…targowy, łódzki eklektyzm w cieniu murów dawnego fabrycznego osiedla Karola Scheiblera.

>>>Jako organizator chcemy zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo, więc z uwagi na sytuację związaną z wirusem COVID 19 prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i przestrzeganie jego zapisów.

>>> ZAPISY WYSTAWCÓW I PYTANIA DOTYCZĄCE UDZIAŁU W TARGACH:
tel. 607962725
mail: stacjakm@gmail.com
Katarzyna Zblowska
/ osoba ds. rekrutacji wystawców i rezerwacji stoisk

>>>Zapewniamy miejsce, dostęp do prądu, zadbamy o reklamę targów. Nie zapewniamy namiotów, stołów i krzeseł (więcej informacji w regulaminie).

JAK DOKONAĆ ZGŁOSZENIA?
Zgłoszenia mailowe przyjmujemy najpóźniej do 2 dni przed każdą edycją (tj. do piątku poprzedzającego dzień targu).

  1. Pobierz z naszej strony www.przedzalniasztuki.pl kartę zgłoszeń, wypełnij ją odręcznie lub elektronicznie, podpis możesz złożyć na miejscu w dniu targów.
  2. Wyślij ją na adres: stacjakm@gmail.com (mile widziane przykładowe zdjęcie przedmiotów do sprzedaży).
  3. Załącz do wiadomości mailowej dowód wpłaty kwoty 35 zł na konto Fundacji Przędzalnia Sztuki nr rachunku bankowego 54 2530 0008 2059 1055 3969 0001 Prosimy o podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska Wystawcy oraz numeru edycji targu.
  4. W ciągu kilku dni otrzymasz mailowe potwierdzenie rezerwacji stoiska i szczegóły techniczne dot. godzin montażu, dojazdu, parkingu etc.

COŚ DLA MIŁOŚNIKÓW DOBRYCH SMAKÓW
Francuskimi specjałami uwiedzie Was butik cukierniczy Maison a.s., a kuchnią fusion – restauracja Fatamorgana, a do świata kawy zaprasza Coffeehood.

ORGANIZATOR:

Fundacja Przędzalnia Sztuki
Ewa Żochowska / 512 262 090 // Natalia Kalisz-Patelak / 668 908 048
e-mail: art.warsztaty@o2.pl

PARTNERZY:

Centrum Turysty Księży Młyn CTKM

Textorial Park

Ośrodek Kultury Górna